Ocelová konstrukce
Doprava mechanizace
Stavební zámečnictví
Technologická doprava
Vozová chladnička

Elevátory


Tramonta Chrudim navázala na místní výrobní a montážní tradici a svůj sortiment rozšířila během deseti let na 10 samostatných oblastí.
Ve všech si však zachovala kvalitu služeb a preciznost provedení.

Tramonta Chrudim, s. r. o., se hlásí k odkazu úspěšné výroby dopravních systémů Transporty a známé polistopadové firmy Tramo Chrudim.
Tramonta Chrudim vznikla osamostatněním montážní divize a již
více než 10 let rozvíjí svůj potenciál i sortiment.

Výrobky do Čech i do zahraničí Do rozmanité práce s kovy promítá své letité zkušenosti. Do praxe převádí koncept komplexního dodavatelství – na výrobu navazuje odborná montáž podpořená dílčími službami. Tramonta Chrudim se tak vyprofilovala v dodavatele kovových výrobků nejen na míru, ale také od A do Z.

Desatero řemesel firmy Tramonta Chrudim

  1. Výroba ocelových konstrukcí je hlavním pilířem firmy. Tramonta Chrudim je schopna dodat ocelové konstrukce jako výrobní a skladové haly, technologické linky, údržbářské plošiny či dopravní mosty, stejně jako regálové systémy a drobnější konstrukce.

  2. Na hlavní výrobu navazuje sekce montážní. Montáž na místě a povrchové úpravy konstrukce mohou být součástí komplexní dodávky, montáž ale Tramonta Chrudim zajišťuje také samostatně pro firmy, které nedisponují vlastní potřebnou kapacitou a zařízením.

  3. Výroba dopravníků a jejich montáž navazuje na výrobu ocelových konstrukcí. Firma vyrábí pásové, deskové, podlahové, podvěsné, řetězové dopravníky, redlery i elevátory, na míru může dodat i shrnovače, násypky, zásobníky a jiné doplňky.

  4. Stavební zámečnictví, strojní a zámečnická výroba odráží zkušenosti z velkovýroby a využívá jich i pro uspokojení drobnějších zákazníků. Vyrobit i namontovat tak lze schodiště, zábradlí či markýzy. Šíře výrobního sortimentu je na jeden článek příliš rozsáhlá.

  5. Dodávka a montáž technologických zařízení je zaměřena na dřevozpracující či automobilový průmysl, na slévárny, kamenolomy a pískovny.

  6. Montáž a servis jeřábových drah a mostových jeřábů provádí Tramonta Chrudim včetně geodetického zaměření.

  7. Jeřábnické práce jsou pro montáž nezbytné. Pro potřeby klientů má firma vyhrazeny autojeřáby AD 080 s nosností do 8000 kg a AD20 s nosností do 20000 kg které jsou vhodné pro přemisťování břemen i pro běžné práce montážní a stavební.

  8. Díky vlastní autodopravě se cena za dovoz objednaných kovových výrobků zlevňuje. Pro zajištění vnitrostátní přepravy Tramonta Chrudim používá vozy Iveco E75ML a Ford Tranzit Maxi.

  9. Servis vozidlových chladniček MCH 20 – SA, vhodných do lokomotiv a nákladních automobilů, možná jako poskytovaná služba na první pohled nezapadá do konceptu firmy, přesto je u zákazníků hojně využívaná.

  10. Prodej technických plynů je vzhledem k oboru výroby samozřejmý – firma může zaručit držení kompletního spektra technických plynů SIAD skladem.

Tramonta Chrudim, s. r. o., se během vývoje stala partnerem českých i zahraničních firem. Dodává kompletní řešení pro Škodu Mladá Boleslav, montáže zajišťuje např. pro firmy Strojírny Podzimek, Asamer, VCES Praha, a to nejen v České republice, ale i ve Velké Británii, v Rusku nebo na Kypru.

TRAMONTA CHRUDIM s.r.o.

Olbrachtova 428 (mapa)
537 01 Chrudim

IČ 25919555
DIČ CZ25919555
DUNS 495003878

- výpis z OR
- koncesní listina

Tel: 469 688 040
Fax: 469 682 400
Mob: 731 576 216
Mob: 731 576 223